Setkání v trávě Jaroměř

Jitka Holcová – Prosím o účast na Setkání v trávě v sobotu v Jaroměři – jelo by se kolem 17. hodiny – vystupuje Ivo Jahelka – zpívající právník, a folková skupina Nezmaři – určitě znáte jejich hity – Bodlák ve vlasech a jiné:-) prosím, prosím přijďte, bude to hezké, vstup je zdarma a těší se na to 10 klientů!!!!!
Jitka Holcová -Na Setkání v trávě počítám s účastř: 2 maséři, Péťa Punnerová, Lenka Texlová, Radka 2x, Zdena Borča máme to 7:9 kleintů. Já se tam také možná ukážu….takže DÍKY:-)
Jitka Holcová – Zdravím duše spřízněné a chci MOC poděkovat upřímně a od za včerejší večer – doprovody pro 11 klientů na Setkání v trávě. Díky patří Radce Stránské a jejímu příteli, Pétě Punnerové, Lence Texlové, Ivě Kaválkové, masérce Katce a jejímu manželovi, samo Zdendovi. Večer byl, myslím, příjemný /až na ten déšť/ a zítra se zeptám pacientů, jestli nejsou mírně nahluchlí…závěr koncertu Fleret /dobrej odvaz někteří klienti zažili přímo v centru před podiem..snad se to všem líbilo??? DÍKY VÁM, byli jste skvělé a byla s vámi sranda!!!!