„Smrtelná vražda“ divadlo

Jitka Holcová – Budeme tedy řešit další akcičku SMRTELNÁ VRAŽDA – vtipný krimi příběh,hrají Vanda Hybnerová a Martin Pisařík je to v pondělí 29. 10. v 19,30 hodin, vstupné 290/2 Kč. Zatím je tam přihlášená jen nová členka Arniky sl. Čejpová. Mám v pátek dovolenou, tak raději prosím dřív se hlaste, jestli můžete…jede 6 klientů. Díky
Jitka Holcová – Znovu prosím o doprovody na pondělní divadlo Smrtelná vražda. Prosím, prosím, smutně koukám….je tam zatím 1 dobrovolník na 6 klientů – jede Zdenda. Zítra mám dovolenou…díky moc.
Jitka Šlemrová – Tak jo já to stihnu.
Lenka Prajzlerová – já se připojuju taky, ještě se stavím u Jany Hlavaté
Lenka Prajzlerová – Jana Hlavatá – ANO
Jana Štěpánová – Jelikož jsem sama nepojízdná, tak jsem chtěla volat švagrové zda by se mnou nejela, ale teď jsem si přečetla ,že je to už OK , přibyla Marta Šedivá 2X a je to super.
Jana Štěpánová – Jani Hlavatá nemůže, nemohl by někdo?!
Jitka Holcová – Mnohokrát děkuji sl. Čejpové, Jitce Šlemrové, Lence Prajzlerové, manželům Šedivým, a nevím kdo byl ten 6., když Jani Hlavatá nemohla – to děkuji Janě Štěpánové, že provolala majlant, než ho až večer sehnala… díky všem ještě nevím postřehy, ty zjistím při vybírání za cestu, ale určitě to bylo i díky vám fajn:-)
Jana Štěpánová – Poslední dobrá dušička byla studentka Eliška Korabská