Státní návštěva v DSJ

Jana Štěpánová – Milí Arničáci, v úterý odpoledne přijede do DSJ pan prezident Miloš Zeman a pan kardinál Dominik Duka. Všichni jsme panem ředitelem srdečně zváni. Napište, prosím, kdo byste mohl a chtěl přijít, aby byl trošku přehled kolik nás asi bude, protože bychom i pomohli přemístit klienty do kostela a potom ještě do parku. Scházeli bychom se přímo v DSJ kolem půl třetí.
Eva Vitvarová – Jani, říkaly jsme si s Maruškou, že bychom přijely 🙂 Je to jediná akce v červenci, na kterou jsem doma… Ne, že by DD a MZ byli zrovna můj šálek kávy….
Jitka Holcová – Zítřejší státní návštěva – došlo ke změnám času a posunu programu takto: Příjezd delegace ve 14.25 hod se nemění, ale pak bude krátký čas na přesun a navození vozíčkářů do kostela – musíme začít hned, nebo ještě lépe, aby už tam někteří byli, protože ve 14.55 přijdou už do kostela. Program v kostele potrvá 25 minut, v 15.20 se odchází do parku, kde proběhne rozloučení, focení a ukončení návštěvy. V kostele je program jen pro pozvané – pro veřejnost uzavřený, využijte této neopakovatelné situace.
Eva Vitvarová – Jak máme být oblečení – v gala?
Jitka Holcová – Nějak slušně by to asi chtělo
Jana Štěpánová – Na státní návštěvu nás bude nejméně 12.
Lenka Prajzlerová – přestože nakonec měla delegace zpoždění myslím, že nikdo z nás nelitoval, že se této akce zúčastnil.
Jitka Holcová – Velké díky za včerejší hojnou účast! Myslím, že jste tu ale byly rády:-) ne?? Lenko, Tobě díky za foto a video dokumentaci!!!!!! Jsme rádi, že vás máme
Eva Vitvarová – Tak zážitek to byl, to rozhodně 🙂 My jsme taky rádi, že vás máme