Svatoanenské slavnosti Žireč

Jitka Holcová – Blíží se nám největší svátek roku . Svatá Anna a její „pouť“ Svatoanenské zahradní slavnosti. Vím, že jste byli pozváni si to užít, ale budou tu klienti, kterým nepřijede žádná návštěva. Mohla bych Vás poprosit o doprovod? Dělám to nerada… Na bufet bych dala jména, která budou vděčná za doprovod. Díky za pochopení!!
Radka Stránská – Jitu, s nám počítej, minimálně dva klienty zvládnem, pojedem všichni tři, i když asi nějak na etapy, já tam budu na tu jednu hodinu určitě:)
Jitka Šlemrová – Přijedu určitě, počítám s tím, možná budu i s kamarádkou.
Jana Štěpánová – Výsledek mého shánění je zatím paní Hornychová , může až od 14 hod. a bude se hlásit o klienta. I kdyby už nikdo nepřibyl, tak bychom to měli zvládnout . Radka 2x, Jitka možná 2x, Lenka, Zdena H.,paní Hornychová a já. Někdo tam nebude chtít být celou dobu a nebo se dá vzít i 1 elek. a 1 mech. vozík. Takže hlavně aby nepršelo a zítra ahojky
Jitka Holcová – Zdravím duše spřízněné a velmi děkuji za sobotní obětavé doprovody klientů při Svatoanenských slavnostech omluva, že až dneska – byla jsem včera mimo DSJ. Slavnosti z našeho pohledu bylo klidné, pohodové, letně horké a před koncem hodně mokré o tom by mohla vyprávět na kost promoklá Janička Š. a tak díky MOC. Snad na nikoho nezapomenu – díky Lence P., Radce S., Jitce Š., Janě Š. a už je to tady – dvě nové tváře neumím pojmenovat – omlouvám se. Prostě DĚKUJEME VŠEM!!!Díky Lence za fotečky i video!!!
Lenka PrajzlerováSvatoanenské slavnosti se celkem vydařily až na ten zmoklý pdoveče. rJak jste chlapci a dívky promokli? My jsme nakonec skončily se Zdenou v Žirči na náměstí, protože v tom lijáku nebylo vidět na krok. Doma v pokoji jsem měla naštěstí pouze mokrý parapet (čekala jsem déšť až v noci), zato internet nám opravili až dnes. Doufám, že i vy ostatní jste přežili liják bez velké ujmy.