Svatoanenské slavnosti Žireč

doprovod klientů DsJ (8dobr.)

Jana Štěpánová Anenský byly fakt super, Jituš je to na 1 podtrženou a ještě s hvězdičkou. My jsme s Věruškou nakupovaly dárečky doslova do poslední koruny a když jsme se kolem 18.hod. loučilly,tak jsme si říkaly, že to bylo krásné odpoledne. Najednou kde se vzala tu se vzala, objevila se na nádvoří Maruška a jely jsme jěště na Vaťáky, pak jsem se na „trojce „jako obvykle, trochu zapovídala a šla shánět Oldu,ještě uklízeli, tak jsem trošku pomohla a domů jsme přijeli po půl desáté. Chtěli jsme si rozdělat vínko, ale už k tomu nedošlo, nějak nás rázem přepadla únava.

Za Arniku moc děkuju Jitce H., Lence, Janě H.a její dceři, Radce nejen za focení,ale i občasnou pomoc s klienty a také Stejskalovým za podporu a příjemnou atmosféru Radka Stránská – Připojuji se – Anenský byly super i když jsem bohužel nemohla zůstat na Vaťáky. Klienti přímo mé služby taky nepotřebovali a tak jsem se alespoň snažila vytvořit památky na skvělé sobotní odpolko…(jsem zvědavá co z těch fotek bude).Nakonec jsem nakoupila několik dárečků a společně s Tomíkem vyrazila směrem k domovu. Za Arniku moc děkuju Jitce H., Lence, Janě H.a její dceři, Radce nejen za focení, ale i občasnou pomoc s klienty a také Stejskalovým za podporu a příjemnou atmosféru.

Radka Stránská Připojuji se – Anenský byly super i když jsem bohužel nemohla zůstat na Vaťáky. Klienti přímo mé služby taky nepotřebovali a tak jsem se alespoň snažila vytvořit památky na skvělé sobotní odpolko…(jsem zvědavá co z těch fotek bude). Nakonec jsem nakoupila několik dárečků a společně s Tomíkem vyrazila směrem k domovu.