„Tančírna“ divadlo

Jitka Holcová – Prosím o doprovody do Jaroměře, tentokrát já nemohu…. ani Bohunka a ni nikdo jiný z Jaroměře – je to ostuda, když jsem si to spískala. Ale divadelní kus je kvalitka a super – už to hrají tuším potřetí pro velký ohlas. Jituško Šlemrová, pojedeš? Vzala bys prosím někoho? Pojede 5 klientů..
Jitka Šlemrová – Můžu vzít s sebou jednu kamarádku.
Katka K. – V případě nouze můžu a odvoz mám svůj.
Jitka Holcová – Hurá!!Máme všechny doprovody. Počítáme s: Stáňa, Jitka Š. +kamarádka, Katka K. paní Hornychová – jupíííííííííííííí divadlo začíná v 19 hodin, prosím buďte tam včas. Lístky bude mít u sebe Stáňa – půlka je 165,- Kč.a přeji hezký kulturní zážitek a díky.
Jitka Holcová – Teď mi volala Katka K. že POJEDE!!!!!Takže vše OK na 5 klientů je 5 doprovodů – viz zpráva před DÍKY, Katko i všichni!!
Jitka Šlemrová – Divadlo bylo moc prima, ať lituje každý, kdo nejel. Snad nikdo nenastydl, při těch přestupech do auta byla fakt zima. Krásný den všem.
Lenka Prajzlerová – Litovala jsem ještě dřív než jsi napsala jak bylo divadlo bezva, ale babičkovské povinnosti mi nedovolily vejletit. Třeba se to povede příště a budou hru dávat ve Dvoře. To není tak časově náročné (na brzký odchod do divadla).
Jitka Holcová – Jsem ráda, že se divadlo líbilo. Děkuji Jitko, kamarádko. Katko, paní Hornychová a Stáňo