Trhy Kohoutov

Jitka Šlemrová – V kolik se jede do Kohoutova? A fakt to v tom horku zvládnou? Bude to asi dost děs.
Jitka Holcová – duše spřízněné a omlouvám se Jitce za zmeškaný hovor. Ano, do Kohoutova se jede i když v omezeném množství. Někteří se sami odhlásili, seznam viděla i naše paní doktorka. Takže jede 6 klientů. Z Arniky bychom prosili 3, Lukáš zajistí včetně sebe, také 3. Každý bude mít jednoho klienta. Prosím čekejte u pokladny od Hradiště krátce před 9. hodinou. DÍKY. Napište se sem, prosím, aby bylo zřejmé kdo jede.
Jitka Šlemrová – Já pojedu, ale přiznám se, že z toho mám za klienty strach, co s nimi to vedro udělá.
Jitka Holcová – Máš pravdu, Jitko! Všech jsem se osobně ptala, zda si troufají a paní doktorka na seznam koukala….
Jana Štěpánová – Já a Věruška Hornychová ano. Já jenom stále řeším dopravu do Dvora, ale nouzové řešení už mám, takže to mohu slíbit. V Kohoutově budeme prostě jenom tak dlouho, jak to budeme, bez újmy na zdraví, všichni zvládat.
Jitka Holcová – Moc díky! je to od Vás oběť
Jana Štěpánová – Není, já se těším
Jitka Šlemrová – Letos jsem díky počasí měla z Kohoutova trochu hrůzu, ale snad to dopadlo dobře, i to vedro jsme přežili všichni ve zdraví a snad spokojeni
Jitka Holcová – Jste borci Jitko, Jani a paní Věro. Myslela jsem na vás a obdivovala… já bych to „nedala. Takže vřelé díky
Jana Štěpánová – Vzhledem k tomu, že jsme tam byli už před devátou tak to bylo fajn. My jsme s Evičkou nakupovaly a celkově si to užily. I ostatní vypadali v pohodě.