Vánoční trhy Kuks

Jitka Holcová – V sobotu bychom rádi na Kuks na trhy. Zatím ale máme málo doprovodů. Mám přihlášených 10 lidí, víc už brát nebudu. Sraz bude u hospůdky Barok /dříve U Prďoly/ v 9.00 hodin. Bude 5 – 6 elektrických vozíků, prosím ještě 2 – 3 doprovody, Jitko a Radko MOC DÍKY
Radka S. – Tak pokud se nic nezmění, tak bych měla mít ještě jednu dušičku na sobotu…:)
Michal – Zdravím vespolek.Na Kuksu jsem Vám před dvěma lety pomáhal (skrze Paju Cepelkovou). Kdybyste jeli příští sobotu, mohl bych Vám pomoci. Tento víkend bohužel nemohu (což mě mrzí).
Jitka Holcová – Škoda…..my příští týden máme v Žirči v sobotu divadlo
Jitka Holcová – Sobotní trhy aktuálně: pojede 7 klientů, zatím 4 doprovody + řidič. Stále hledáme
Jana Štěpánová Na Kuks už já asi nikoho neseženu, teď jsem mluvila s Líbou F. tam je ještě trochu naděje, dle zdrav. stavu, napíše to sem sama. My máme ještě předposlední větší akci v hospodě – husy, kde už bude chybět Olda, protože mají ergo a tak já fakt nemůžu i když na Kuks jezdím moc ráda.Včera jsem byla za Arniku na schůzi města a tam jsem o našem problému také mluvila. Slíbili, že pouvažují o nějaké propagaci dobrovolnictví v rámci města. Pan Dominik Melichar z DsJ se po mně přihlásil o slovo a moc hezky tam Arnice poděkoval,tak Vám to předávám dál pro motivaci
Jitka Holcová – Jani, v tomto čísle Královéhradeckých listů vyšel můj článek o tom, že hledáme dobrovolníky. Na základě toho už pár možná dobrovolníků volalo. Uvidíme….
Jana Štěpánová – Jituško, to je skvělá zpráva
Jana Štěpánová – Teď jsem koukla na připravuje se a tam je to horší než včera 3 + řidič, ach jo, co s tím
Jitka Holcová – Zdravím duše spřízněné a omlouvám se (včera jsem bylo mimo kancelář) že až teď DĚKUJI za doprovody na studeném Kuksu. Díky zejména Radce S., Líbě F.(snad z toho znovu neonemocněla) Jitce Š. a i tomu pro mě neznámému. Pepino říkal, že to bylo fajn takže díky!!!