Veselé paničky Windsorské

Divadelní představení Hankův dům
Terka – Zdravím:) Poslušně hlásím, že jsem se již vrátila z dovolené a jsem připravená v plné polní:) Je na zítra potřeba jít do divadla? Řekněte si, já se vám v tom tady moc nevyznám. Přeji příjemný podveřer prvního podzimního dne:)
Péťa Punnerová – Ahoj Terko. 1 doprovod je ještě potřeba, takže s tebou počítáme . P.S.: Kdyby pak chtěl někdo po divadle někam odvézt, stačí říct – budu mít auto.
Péťa Punnerová – teď v tom budu dělat zmatky..beru předchozí zpět. Teprve teď jsem si přečetla, že Lenka P. napsala, že jde, takže Tery tentokrát budeš moci ještě odpočívat a nabrat sílu na příští akcičku.
Péťa Punnerová – Tak jsem se právě vrátila z divadla. Na samém počátku nám vznikl problém – přijelo o jednohoi človíčka z DSJ méně, tak se Lenka rozhodla, že půjde domů. Pak již vše probíhalo v naprostém pořádku. Divadlo bylo pěkné – plné komických scén a hlášek (jen škoda, že při zpívaném projevu nebylo hercům moc rozumnět). Po skončení jsme si i hezky poseděli jak jinak než v kavárně. Jinak bych chtěla MOC PODĚKOVAT dobrovolnicím z České spořitelny a Nikče s Týnou, které šly za DSJ. Doufám, že se k nám ještě někdy připojíte.
Lenka Prajzlerová – Do divadla se mi moc nechtělo měla jsem už zajednaný jiný program, ale naše šéfka Jana mě přesvědčila (jako už několikrát), že je potřeba ještě jeden doprovod takže jsem změnila plán a do divadla vyrazila. Hry Shakespeara mám docela ráda a už na začátku měsíce jsem si zjistila, že se jedná o tradiční pojetí, což mě potěšilo. Zmodernizované hry mě (pravděpodobně vzhledem k mému věku) děsí. Myslela jsem si že přicházím do divadla velmi brzo, ještě snad nebylo 19 hod, ale Lukáš právě odjížděl pro druhou část klientů. Takže jsme si na chodbě trochu zdrbli, čas nám rychle utekl. Bohužel jeden klient na poslední chvíli odřekl. Udělala jsem tedy pár fotek a vydala se krásným teplým večerem domů. Na chodbě se mi fotky tradičně nevedou takže pokud ještě někdo nějaké máte tak mi je dejte a já je přidám k těm stávajícím.
Jitka Holcová – Děkuji všem, kteří zajistili dobrovolníky ke klientům na divadlo zejména Lence Prajzlerové a novým dobrovolníkům z ČS . Péťo, Tobě za popis akce, abych věděla, vše proběhlo Také děkuji manželům Štěpánovým a Radce Stránské za pomoc při Benefičním koncertu v Horní Brusnici.