Vítání jara

odpoledne se soutěží AZ Kvíz v DsvJ.(dobr.Štěpánová, Štěpán, Čeřovská, Holanová, Prajzlerová, Iva, dobrůdka od L. Flečkové )

Péťa Punnerová – Já bohužel také nedorazím . Ve čtvrtek musím odevzdat diplomku a ještě na ní mám docela dost práce, takže budu psát, psát, psát a zase psát.

Radka Stránská – Zdravím všechny v tomto jarním počásku Bohužel ho nemůžu přivítat zítra s vámi – Tomík má ode dneška antibiotika, takže ležíme doma pod peřinou. Snad nám to vyjde alespoň na toho 30. Krásně si to užijte a pozdravujte klientíky!!!

Terka – Moc se omlouvám, že jsem včera nedorazila. Nějak mi ten maturitní ročník začíná přerůstat přes hlavu. Nevím, jak moc teď budu Arniku stíhat, ale vynasnažím se.

Jitka Holcová – Jarně zdravím všechny duše spřízněné. Včera jsme jaro aktuelně přivítali a bylo to moc pěkné…Já děkuji Janě Š., Lence /zapomněla tu pekáč / Janě Č., Jitce a Ivě D., za upečené dobroty, perníčky, koláčky, trubičky a barevné perníčky. Za bezva vymykanou soutěž, která bystřila rozum. DÍKY VŠEM

Lenka Prajzlerová – Ahojky, pekáč nebyl můj ale asi L.Flečkové. Jinak odpoledne se myslím zdařilo už se těším na příští pátek, doufám že budu mít čas. Jak je to s tím bazárkem? V pondělí odjíždím a až do čtvrtka (včetně) nebudu schopná cokoliv pro Arniku udělat. Tak pokud je něco potřeba tak si pospěšte.

Jana Štěpánová Ahoj Leni a i ostatní, příští týden v pátek 30.3 odpoledne plánujeme takový malý pokus o získání nějakých korunek navíc pro klienty z DsJ na výlety s Arnikou, abychom jim mohli dopřát nějaké to pohoštění, hlavně při téměř celodenních výletech na Zálesí /koně drakiáda…./ Jednalo by se o malý bazárekvšeho možného . Prodávali bychom lacině, aby bylo výhodné si to koupit. Pokud se budete chtít do akce zapojit, tak jste vítáni, jak při akci samotné na pomoc, tak i poskytnutím věcí , oblečení …… , které už nepotřebujete, ale někomu by mohlo ještě dobře posloužit. Prosíme ne věci rozbité, oblečení potrhané špinavé……