Vítání léta DSJ Žireč

Radka Stránská – Tak nakonec bohužel nemůžeme, Tomíno má ve školce besídku..
Jitka Holcová – !!!!!!!!!ZMĚNA TERMÍNU!!! středa 17. června od 15. Hodiny
Radka – Tak to by mohlo klapnout…:)
Jitka Holcová – Za jedno poděkuju a na druhé prosím. Zítra nám takto bledě vyšly dokonce dvě akce. Pan Zvára nemohl dnes na vítání léta a bude tedy vítání zítra – stejně jako pak večer muzikál Jeptišky. Zatím je přihlášena jen Jitka Šlemrová, já také sháním, zatím bez úspěchu. Dám hned vědět!
Jitka Holcová – Tak tady máme léto. Všimli jste si?? Včera jsme ho přivítali mírně s předstihem, proto asi není úplně ideální. Ale včera se nám to vydařilo, i sluníčko svítilo. Pan Zvára hezky hrál, vzbuzoval romantické asociace, langoše voněly, pitem se spláchly…prostě to nemělo chybu. Dneska mi jedna klientka se svítícíma očima děkovala! za krásný zážitek…. DĚKUJEME panu Zvárovi a jeho rodině /příště prý přijede celá rodinná kapela/ za kulinářské umění Janičce – pardon, zapomněla jsem její příjmení a jejímu manželovi – nadšenému herci ochotnického divadla – dostali jsme pozvánku na premiéru 12. 12. do Miletína !:-) Katce K. za hlavní slovo a bednu Birelů, Radce, Jitce – prostě VŠEM, bylo to moc milé a pohodové. Ale Janička Štěpánová samo chyběla
Jana Štěpánová – Panu Zvárovi jsem za Arniku taky ještě moc a moc poděkovala a opatrně se zmínila ev. o podzimu. Slíbil, že pokud to jen trochu půjde, rádi přijedou. mám zavolat. Moc mě mrzelo, že jsem nemohla a poprvé chyběla na „Vítání čtvera ročních období „, ale jak se říká jedním pozadím se na 2 posvíceních sedět nedá a my měli premiéru – měření očí malých dětí a kolegyně jsem v tom nemohla nechat.
KatkaK – Já jsem byla na vítání úplně poprvé a moc se mi to líbilo.