Výlet do Třebechovic

Eva Vit. – Jituško, tak do Třebechovic nakonec opravdu můžeme – já i Maruška. Ale čekám, že se mi ozveš s podrobnostmi, jako kdy a kde máme být, kolik času budeme celkově potřebovat atd. – prostě ať víme, s čím máme počítat
Jitka Holcová – To nám zase vytáhnete trn z paty, z firemních dobrovolníků je tam 0:-( a já už mám 4 zájemce, určitě přibudou na 6. Nemusí každý mít svého – jsou tam 3 električáky a Lukáš-řidič taky pomůže. Díky moc, děvčátka z Paky!!!! Jojo…právě jsem se chystala Vám psát. Pojedou 4 klientky, z Kooperativy ani noha:-( a má to být výlet s firemními dobrovolníky:-( Tak budeme rádi, když výlet nezrušíme. A to DÍKY VÁM!!!! Výjezd plánujeme v 10 hodin a vejdete se do auta s řidičem Lukášem. Odjezd z Domova v 10 hodin.Moc děkujeme!
Eva Vit. – OK, budem v 10 v Domově
Jitka Holcová – Zdravím duše spřízněné Dnes výlet do Třebechovic a to díky děvčatům z Paky. Zítra koncert Jaroslava Uhlíře – tam doprovody organizátoři nechtěji – je to benefice pro hospic.
Děkuju dnes moc a moc Evičce a Marušce, které nás zachránily od zrušení výletu do Třebechovic. Minuly jsme se jen o fous a ujely mi….škoda, chtěla jsem jim moc poděkovat a dopřát jim aspoň kávičku za ten čas a péči….Jaké máte postřehy a dojmy? Počasí docela ušlo…hlavně, že nepršelo…s nikým jsem nemluvila a zítra nejsem v Domově. Mám kolegium koordinátorů dobrovolníků na diecézi, takže vás tam, Arniko, budu chválit a zas chválit….
Eva Vit. – Dojmy máme veskrze kladné, počasí bylo fajn, Betlém nádherný, mají tam tu expozici fakt nádherně udělanou, světla, komentář namluvený panem Alfrédem Strejčkem – jsem moc ráda, že jsem se tam podívala. Celá výstava absolutně bezbariérová, prostě krása. Akorát tam trochu chyběli chlapi – ženský se nemohly dohodnout, co vlastně chtějí po Betlému dělat. A kafíčko jsme si daly v Třebechovicích