Zagorová – Rezek, koncert Hankův dům

Jitka Holcová – Ještě zbývají 4 místa volná na koncert Hanky Zagorové a Petra Rezka.
Jitka Holcová – Zdravím duše spřízněné, teď už tady snad budu. Hledáme doprovody na koncert Hanky Zagorové a Petra Rezka, na tento čtvrtek. Lístek je sice dražší, ale hity mládí budou asi stát zato. Hledám také – dám vědět, zda nepojedou nějací stážisté. Zatím chybí 4 doprovody. Hezký týden.
Josef – Jitko, dejte vědět jen v nouzi nejvyšší. Jinak NE. Omlouvám se.
Jitka Holcová – Bohužel pro studenty to je drahé takže zatím stálý stav. Chybí zatím 4 doprovody. Ještě jsme s kolegyní rozhodily sítě.dám vědět. Hezký den.
Jitka Holcová – Stav nezměněn. Hledáme 4 doprovody. Zkusím zavolat do Hankova domu, ale asi to nepůjde změnit, lístky mám už od srpna a jsou z Tiket artu.
Jana Štěpánová – Obvolávám, zatím nic.
Jitka Holcová – Včera jsem chtěla udat jeden lístek – mám zájem jen od 5 klientů, takže bychom hledali „jen“ 3, a kdyby jel pan Bárta???? tak „jen“ dva, ach jo.
Jitka Holcová – JEDEN LÍSTEK JSEM PRODALA! Jede 5 klientů, dva doprovody z Domova sv. Josefa Pavlínka Mertlíková a Míša Hospodková. Pojede i Verunka Hrdinová, ale za cenu 150,- Kč, tak prosím napsat na někoho z Arniky a proplatit 145,-. Nemohla jít kuli drahému lístku. Jsme tak s Janičkou domluvené. Tak takovouhle akci jsem ještě nezažila. Děkujeme! Třeba se ještě někdo přidá.
Jitka Holcová – Děkuji Verunce Hrdinové za doprovod na koncertě! Podle referencí Míši to bylo prý super!