Zálesí

Jitka Holcová – Sobotní Zálesí – jede 12 klientů, Zdenda, pojede se 2x, první várka má odjezd ve 13 hodin. Druhá asi 50 minut poté…..ať se vám to vydaří – počasu má být letní—DĚKUJI VŠEM ZÚČASTNĚNÝM!!!!
Radka Stránská – Nevím přesně v kolik dorazím, ale dorazím (e), záleží na tom jak bude Tomáš spát…
Lenka Prajzlerová – Ve foto galerii je pár fotek ze Zálesí ještě další přidá Radka. Počasí nám přálo koníčci skákali o sto šest. Naše šéfka opět napekla plno koláčů a výborné ořechové cukroví po kterém se jen zaprášilo, nechybělo ani selátko na rožni a tak si myslím že nám nikomu nic nechybělo.
Radka Stránská – Fotky přidány i ode mě. Jinak odpoledne na Zálesí bylo jako vždy parádní, Lenka už vypsala všechny dobrůtky a mňamky, které jsme mohli ochutnat a k tomu to parádní, i když poněkud parné počásko, zkrátka nic nám ani klientům nescházelo a těšíme se na další rok.
Jitka Holcová – Zdravím Vás, po delší době, naše duše spřízněné. Ne, nezapomněla jsem…i když s týdenním zpožděním – omlouvám se….MOC DÍKY za akci na Zálesí.Nevím, kde brát slova, abych se neopakovala. Naši se měli jako ve vatě a jejich dojmy a zážitky s příjemnou atmosférou sobotního odpoledne s milými lidmi, ušlechtilými zvířaty a dobrotama i pro tělo, byly myslím, nezapomenutelné…..takže jak jinak než DÍKY DÍKY DÍKY