Závody koní Zálesí

Jitka Holcová Sobotní závody koní. Jede 11 klientů, první várka odjede z Domova ve 12.45 a druhá ve 13,30. Snad je to poslední číslo, třikrát už by se nejelo:-) Počasí nám snad bude přát.
Jitka Holcová Zdravím duše spřízněné . Ano, stav nezměněn – Janička říkala, ať nikoho neodříkám Z doprovodů se přihlásili: manželé Štěpánovi, Jana Fiřtová – té vrátíme 65,- Kč za kino, Martina Švehlová – mladá dobrovolnice, co byla na Anenských u trampolíny, Katka Krobotová, Daniel Hanuš, Petra Hradecká a Iva Kaválková – super společnost. Skore 11:8 Děkujeme všem nejen za společnost, ale i za dobroty, bez kterých si Arniku neumíme ani představit.
Jana Štěpánová Na zítra hlásí docela hezky, tak snad bude vše v pohodě. Na klienty už se těšíme, dobrůtky se chystají .
Jitka Holcová Jeden doprovod na zítřejší závody se omlouvá z důvodu nemoci. Je to Martina Švehlová – moc ji to mrzí…. Skore je 11 : 7
Ano, Ano, nic nezměněno, klienti se na zítřek těší. Jede 11 kilentů:-) .
Lenka Prajzlerová Zálesí proběhlo v pohodě, počasí nám přálo i když k večeru mohlo být trochu tepleji. Šárce se poštěstilo, že si mohla pohladit vítězného koně. Dobrovolníků se sešlo opravdu hodně, kromě přihlášených přišli ještě Stejskalovi, Zd. Heřmanská, Jitka Holanová. Takže přijelo 9 klientů DSJ plus Zdenda – řidič a 11 dobrovolníků plus Jana Š, která jako vždy kmitala mezi stánkem s palačinkami a stanem s klienty DSJ. Jana opět upekla výborný švestkový koláč a zákusky. Poprvé jsme použili na prezentaci KA banner. Protože mám problém s PC budou fotky na rajčeti později. .
Jana Štěpánová – Na Zálesí byl asi rekordní počet diváků, stoly a lavičky jsme měli do poslední chvíle schované, protože bychom jinak ten stánek asi neudrželi. Díky Petrušce Hradecké,která věnovala výtěžek z prodeje svých obrázků, jsme mohli dopřát klientům mimo jiné i to prasátko, takže snad všeobecná spokojenost i přes pohoštění. Hlavně díky Katce Krobotové jsme měli prezentaci Arniky opravdu na úrovni. Banner se ohromně povedl, hodně lidí si ho četlo. Díky Lence Prajzlerové zase všechno šlo jak na drátku, rozdala připravené „stravenky“ a tak si každý mohl dát to na co měl právě chuť, kdy chtěl. Stejskalovi s Jituškou Holanovou přivezli výborný štrůdl, Zdena Heřmanská byla už tradičně taxikářka, Zdenda řidič, Jani Fiřtová a paní Iva Kaválková se výborně starali o dobrou náladu.Takže všem za Arniku díky.
Jitka Holcová – Včera jsem přišla do Domova a klienti blaženě hlásili: koně byli super!!!Teď, při čtení Vašich příspěvků už vím proč…jste prostě miláčci, sehraný tým profesionálů…lidi s velkým L, noblesní – se srdcem na dlani. Není jiné slovo než DĚKUJEME, že Vás máme!!!!!!!! a to je slabý, na to, co chceme vyjádřit. Takže velké díky úúúúplně všem, nebudu raděj nikoho jmenovat. Jste prostě borci, moc si toho vážíme. Fakt
Zvláštní poděkování /přece jen/ bych chtěla vyslovit paní nebo slečně Hradecké za finanční pomoc díky obrázkům, které jsou i krásné….DĚKUJEME .
Petra Hradecká Moc díky. Mě hřeje u srdíčka, že jsem mohla přispět k pohodovému sobotnímu odpoledni a že se obrázky líbí. I já jsem přišla včera domů a prohlásila, že koně byli super! Už se těším na příští rok… .