Závody koní, Zálesí

Jitka Holcová – Právě jsem vymyslela přezdívku pro Vaši „představenou“ Janičku. Matka Tereza. Vedly mě k tomu její slova: vem na Zálesí všechny, kdo chtějí“ Bude jich 13!!!To bude masakr . Pojede se asi 3x!
Jana Štěpánová – Jenom jsem řekla Jitušce, že to na Zálesí zvládneme, že si nějak poradíme i s tím občerstvením i když korunek je málo a to je všechno. Vím,že se na to klienti moc těší a že dlouho žijí ze vzpomínek tak koho odříct,to prostě NEJDE
Jitka Holcová – Nemám slov, abych za ně poděkovala….no coment
Jitka Holcová – Úplně poslední zpráva před odjezdem na Zálesí: jede 13 klientů, i když před chvílí jsem mluvila s „Terezou“, že nás bude + 1. Zase to ale neplatí – má zdravotní problémy, takže poslední číslo je šťastná 13. Přeju, ať se vše vydaří a je z odpoledne hodně hezkých vzpomínek. Moc děkujeme všem pomáhajícím.
Lenka Prajzlerová – Dnes jsme si užili sobotní odpoledne na Zálesí. Přestože svítilo, ba dalo by se říci pražilo slunce bylo ve stínu stanu a díky mírnému větříku příjemně.
Jitka Holcová – Leni, moc díky za fotečky. Pohoda a pohostinnost je vidět na těch fotkách…jak to jinak říct jinak, než že DĚKUJEME??Dostala jsem už v sobotu nadšenou SMSku od jedné klientky. bylo to prostě senzační a jak říkala Janička – Tereza, mají pak dlouho z čeho žít a vzpomínat. Jste prostě obětavci a my si toho vážíme. MOC DĚKUJI ZA KLIENTY.
Lenka Prajzlerová – Jsme rádi, když se akce vydaří a líbí, Jana upekla opět mňamku, která vyvolala u klientů nadšení. Musím říci, že vychlazený zákusek z ledničky byl v tom teple opravdu skvělý. Kdo ho neochutnal může litovat.
Jitka Holcová – Prosíme si recept na chlazenou dobrotu od Janičky-Terezy