ZOO Dvůr Králové nad Labem

Jitka Holcová – Zdravím! Možná jste si všimli, že přibyla nová akce – 29.6. a ještě k tomu dopoledne – výlet do ZOO ve Dvoře Králové. Je to z toho důvodu, že jsem měla naplánovaný tento výlet s firemními dobrovolníky /do Krkonoš/ a zatím se nikdo nepřihlásil. Zaměnila jsem místo, a prosím někoho z řad studentů, kteří třeba budou už mít volněji. Děkuji za pochopení
Jitka Holcová – Moc prosím o doprovody do ZOO – vykručela jsem doprovody zdarma na pátek 29.6. Jednu dobrovolnici už mám. Ještě asi 3 bych prosila. Pojedou klienti autem po Safari a pak ještě s vozíčkem…Nenapadá Vás někdo třeba z řad studentů?
Jitka Holcová – Raduš, prosím Tě jak to dopadlo s Tvou babičkou do ZOO? Na pátek 29.6. hledáme aspoň 1 – 2 dobrovolníky. Dva máme a jede 6 klientů. Díky!!
Radka Stránská – Jitu, večer Ti písknu sms, babička mi bude volat, ale nevím, spíš bych řekla, že to nedopadne, má něco s nohou.
Jana Štěpánová – Jituš, mluvila jsem s babičkou Eriky, do ZOO se chystá.
Jitka Holcová – Aktuálně k zítřejšímu výletu – jedna dobrovolnice selhala a nepřijde. Jede i jiný klient, ttakže budou jen 2 električáky soběstačné. Stav dobrovolníků versus klienty 4 + Lukáš na 6 vozíčkářů. Snad to bude v pohodě. DÍKY!!!! Jitka Holcová – Díky za dobrovolníky do ZOO!!!!Už jich máme dost!!Hurrrrrááá Počítám s Katkou Krobotovou, slečnou Eflerovou + 1 asi kamarádkou, s Erikou a její babičkou. Takže 5 + Lukáš a je to fifty fifty – ještě budou mít 3 – 4 lidičky električák, takže to je pohoda. Jede se na 10. hodinu, sraz u brány – tedy snad – nejdříve se nebudou vyndávat klienti z auta, pojedou mezi zvířata, můžete jít třeba na kafe a pak prohlídka z chodníku. Aspoň doufám, že jsem to dobře pochopila. DOPROVODY ZDARMA!!Máme vyjdnanou slevu u p. Paříka. Díky vám všem!!!