Nezapomenutelné písně v podání divadla Semafor

Ve čtvrtek 10. 3. 2022 jsme byly jako doprovod s klienty Domova sv. Josefa na představení divadla Semafor ve Filharmonii HK. Byla to úžasná akce, která musela potěšit celý vyprodaný sál. Jiří Suchý a Jitka Molavcová zpívali písně, jak sami říkali, „z minulého století“, ale i současné, vše doprovázeli svým laskavým humorem. Členové orchestru předváděli fantastická sóla na své nástroje.  Vozíky byly umístěny do první řady, takže zážitek byl o to větší. Pořad skončil neutuchajícím potleskem vestoje.

Jiří Suchý i Jitka Molavcová se pak přišli s našimi vozíčkáři pozdravit a vyfotografovat. Bylo to dojemné. Jsme přesvědčeny, že si všichni tento krásný zážitek v této těžké době budeme dlouho ve své paměti hýčkat.

Helena Růžičková a Věra Varmužová

 

Už název programu je předzvěstí dobré zábavy. Do Hradce Králové dorazilo šest spokojených klientů s panem řidičem. Personál Adalbertina nám věnoval péči, aby vše probíhalo klidně a bez zádrhelů. Jitka Molavcová s panem Suchým a orchestr rozjeli milé a zábavné představení, na kterém se musel bavit snad každý. Zazněly písně „profláknuté“, méně známe i ty k zamyšlení. Oba byli neskutečně laskaví a jedineční. Na závěr proběhlo obvyklé focení, při kterém jsme se od umělců dočkali vlídné a vřelé účasti. Byl to krásný večer pro každého, kdo patřil do party ze Žirče…

DanaP