Šarmantní osobnost

Šarmantní osobnost

22. 9. 2022 se šest klientů zúčastnilo v Aldisu vyhlášení Šarmantní osobnosti za rok 2021. Organizátorem byl Rozhlas Hradec Králové, pořadem skvěle provázeli Lada Klokočníková a Miroslav Vaňura, zvali si pozvané hosty do křesílka, kde s nimi vedli srdečné rozhovory. Atmosféra byla velmi milá. Zavzpomínalo se na Hanu Zagorovou, která byla též mezi nominovanými. Zaplněný sál tleskal např. Saskii Burešové, Libuši Švormové, Josefu Maršálkovi i nejkrásnějšímu muži planety Dominiku Chabrovi. Zazpívali nám Leona Machálková a Václav Noid Bárta. Celkovým vítězem se stal neurochirurg Vladimír Beneš.  Zlaté slunce mu předali vítězové minulých ročníků Jan Přeučil a profesor Pavel Pafko.  Celý pořad měl výbornou atmosféru, troufám si říci, že všichni diváci byli velmi spokojeni.

K našemu stolečku se přišlo pozdravit hodně účinkujících. Přišel i vítěz Vladimír Beneš, který podal všem ruku, a na chvíli se s námi i posadil ke stolu a pohovořil.

Velký dík Ladě Klokočníkové, že umožnila klientům Domova sv. Josefa z Žirče a jejich doprovodům se této báječné akce zúčastnit.

Helena Růžičková a Zita Junková (doprovod)